IT resursu nodrošināšanas un projektu vadības ārpakalpojumu

sniegšana

 Parasti IT projektos pietiek ar parastākām programmēšanas valodām – C, C++, Java, Pascal vai pat vēl ko vienkāršāku – bet – ko Jūs atbildēsiet, ja Jūsu potenciālais klients vēlas, lai viņa projektu veido kādā no vairākiem simtiem pasaulē vispār esošajām programmēšanas valodām, tieši tā – ir simtiem šādu valodu - neliels ieskats, ko mums sniedz Wikipedia par programmēšanas valodu skaitu, un, Jūs saprotat, ka pierunāt izmantot tos rīkus, ar kuriem Jūs ikdienā darbojaties, šis klients nevēlas, bet, arī Jūs nevēlaties pazaudēt jaunu klientu? Grūtības sagādā ātri atrast un pieņemt darbā pārbaudītu, uzticamu programmētāju, kas perfekti pārzina šo specifisko valodu vai kādu citu darbu, saistībā ar IT.

  

Mēs varam garantēt, ka mūsu datubāzē būs šāds speciālists, papildus tam, visas darba attiecības ar šo personu nokārtosim mēs, tas ir, Jums neradīsies vajadzība viņu pieņemt pie sevis štatā, bet – tikai noslēgt līgumu ar mūsu kompāniju! Par pārējo parūpēsimies mēs.

Tāpat šādā veidā Jūs būsiet pārliecināts pa to, ka, piemēram, neparedzētas slimības vai citu apstākļu dēļ, Jums nebūs jāaptur projekts, jo mums vienmēr ir papildu resursi. Garantējam nepieciešamo konfidencialitātes līmeni, kvalifikāciju un sekmīgu projekta norisi. Šādā veidā varam gan izveidot komandu kādam īpašam projektam, gan arī – pievienot speciālistus jau esošiem projektiem!  

 
 
 

Ja vēlaties aprunāties par kādu no mūsu pakalpojumiem, uzrakstiet mums

Adrese Latvijā:

Pulkveža Brieža iela 21,

Rīga, Latvija LV-1010

+371 27842084

Adrese Zviedrijā:

ITSMD Sverige AB

Kistagången 12 

164 40  KISTA

+46 73 850 34 71

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • Белый Instagram Иконка
  • Белый Иконка YouTube
 

 © ITSM Delivery