IT resursu nodrošināšanas un projektu vadības ārpakalpojumu

sniegšana

 Parasti IT projektos pietiek ar parastākām programmēšanas valodām – C, C++, Java, Pascal vai pat vēl ko vienkāršāku – bet – ko Jūs atbildēsiet, ja Jūsu potenciālais klients vēlas, lai viņa projektu veido kādā no vairākiem simtiem pasaulē vispār esošajām programmēšanas valodām, tieši tā – ir simtiem šādu valodu - neliels ieskats, ko mums sniedz Wikipedia par programmēšanas valodu skaitu, un, Jūs saprotat, ka pierunāt izmantot tos rīkus, ar kuriem Jūs ikdienā darbojaties, šis klients nevēlas, bet, arī Jūs nevēlaties pazaudēt jaunu klientu? Grūtības sagādā ātri atrast un pieņemt darbā pārbaudītu, uzticamu programmētāju, kas perfekti pārzina šo specifisko valodu vai kādu citu darbu, saistībā ar IT.

  

Mēs varam garantēt, ka mūsu datubāzē būs šāds speciālists, papildus tam, visas darba attiecības ar šo personu nokārtosim mēs, tas ir, Jums neradīsies vajadzība viņu pieņemt pie sevis štatā, bet – tikai noslēgt līgumu ar mūsu kompāniju! Par pārējo parūpēsimies mēs.

Tāpat šādā veidā Jūs būsiet pārliecināts pa to, ka, piemēram, neparedzētas slimības vai citu apstākļu dēļ, Jums nebūs jāaptur projekts, jo mums vienmēr ir papildu resursi. Garantējam nepieciešamo konfidencialitātes līmeni, kvalifikāciju un sekmīgu projekta norisi. Šādā veidā varam gan izveidot komandu kādam īpašam projektam, gan arī – pievienot speciālistus jau esošiem projektiem!  

 
 

Par pasaulē biežāk izmantoto biznesa valodu tiek uzskatīta angļu. Taču – ja Jūsu uzņēmums strādā ar dažādu valstu klientiem, ar šīs valodas zināšanām vien nepietiek.

Protams, ja runa ir par kādu no lielajām valodām – franču, spāņu, ķīniešu – ir samērā viegli atrast šajā valodā strādājošus tulkotājus, bet – daudzi klienti tomēr vēlas, lai ar viņiem komunikācija norisinās tieši viņu valodā. Daudzām starptautiskām kompānijām atbalsta dienesti šobrīd tiek pārcelti uz vienu valsti – koncentrējot efektivitāti un samazinot izmaksas. Primārais šo atbalsta dienesta darbinieku uzdevums ir ātra un precīza problēmjautājumu risināšana – bet ļoti bieži rodas situācijas, kad, valodas barjeras dēļ, tiek atrisināta ne tikai esošā, bet tiek radīta vēl papildu problēma. Lai novērstu šādu gadījumu iespējamību, ITSM Delivery piedāvā iespēju, ka šis jautājums, problēma vai incidents (ticket), tiek nosūtīts klienta dzimtajā valodā mūsu speciālistam, kuram šī valoda arī ir dzimtā, bet viņš ir sertificēts angļu valodas tulkotājs, tādējādi atbalsta dienestssaņem pieteikumu jau pareizi un saprotami iztulkotu angļu valodā. Protams, ir iespēja šo procesu veikt arī pretējā virzienā, atbildot klientam viņa dzimtajā valodā.

Ārpakalpojumu atbalsta dienestu tulkošanas

automatizācija

AML, CTF, Compliance un citu finanšu sfēras jautājumu

konsultāciju sniegšana

Atbilstoši ne tikai Latvijas Republikas, bet arī starptautisko tiesību normu prasībām, uzņēmumiem, kuru darbības sfēra ir saistīta ar finansēm, ir jāatbilst Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un Terorisma novēršanas likuma normām un citiem starptautiskiem tiesību aktiem. Piedevām, šādi noteikumi attiecas ne tikai uz bankām, bet arī, piemēram, uzņēmumiem, kuri apstrādā komunālo maksājumu rēķinus, utt. Pagaidām Finanšu un kapitāla tirgus komisija regulāri uzrauga, kā arī soda, pārsvarā tikai banku un kreditēšanas sektora uzņēmumus, bet – pārskatāmā nākotnē noteikti pievērsīsies arī citiem uzņēmumiem.

Mēs piedāvājam veikt pārbaudi, vai uzņēmuma darbība atbilst AML un CTF prasībām, kā arī varam veikt esošo un jauno klientu pārbaudi speciālajās datu bāzēs un sodu reģistros, kā arī piedāvājam veikt IT sistēmu auditu un izstrādāt nepieciešamo dokumentāciju.

  

 
 

Iedomāsimies situāciju – Jūsu uzņēmumam tiek piedāvāta iespēja piedalīties kāda starptautiska projekta attīstībā – bet – projektu vadītāja vai atbildīgās personas svešvalodu prasmes nav tik augstā līmenī, lai viņš varētu efektīvi pārstāvēt uzņēmumu sarunās par projektu.

 

Piedāvājam iespēju ļoti ātri un efektīvi apgūt tās valodu prasmes, kuras nepieciešamas, lai ikviens varētu konkurētspējīgi pārstāvēt savu uzņēmumu. Mūsu valodu programmas ir balstītas uz pārbaudītu metodoloģiju, mūsu treneri ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri Jūs iemācīs savu dzimto valodu.

 

Mēs piedāvājam gan individuālas, gan grupu nodarbības.

Intensīva individuālā programmā, Jūs tiksiet apmācīti komunicēt dažādās biznesa un dzīves situācijās dažu nedēļu laikā. Katru dienu ar Jums strādās divi pasniedzēji. Programma tiek piemērota Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

2-3 cilvēku grupas programmā, Jūs piedalīsieties nodarbībā, kurā visiem dalībniekiem ir nepieciešams apgūt līdzīgas vai vienādas valodu vai komunikācijas zināšanas.

Nodarbības grupā – 7 līdz 10 dalībnieki kopā ar pasniedzēju. Grupas fokusējas uz apmācību sarunas veidā.

Efektīva dažādu tipu valodas un komunikācijas apmācība

Ja vēlaties aprunāties par kādu no mūsu pakalpojumiem, uzrakstiet mums

Adrese Latvijā:

Pulkveža Brieža iela 21,

Rīga, Latvija LV-1010

+371 27842084

Adrese Zviedrijā:

ITSMD Sverige AB

Kistagången 12 

164 40  KISTA

+46 73 850 34 71

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • Белый Instagram Иконка
  • Белый Иконка YouTube

 © ITSM Delivery